men-in-summer-suits-2

لباس های آقایان در تابستان

در این مطلب به نحوه انتخاب لباس آقایان در فصل تابستان می پردازیم. خانم‌هایی که خیال دارند راهنمای همسر، پدر یا حتی برادرشان برای خوش پوش تر شدن باشند، می توانند از این مطالب بهره ببرند.

 رسمی ولی تابستانی

گاهی لازم است تابستانی بپوشید اما رسمی. در این حالت حتما به ترکیب رنگ آبی ‌روشن و قهوه‌ای فکر کنید. اگر کت‌تان را به رنگ قهوه‌ای انتخاب می‌کنید بهتر است یک پیراهن ساده به رنگ آبی روشن کارتان را راه می‌اندازد.

اما شلوار؛ بهتر است شلوار جین راسته بپوشید البته به رنگ کاملا روشن و اما جزئیات کالج، کمربند و بند ساعت شما باید به رنگ قهوه‌ای تیره باشد. انتخاب این ۳ آیتم به رنگ قهوه‌ای وقار لازم را به تیپ تابستانی اما رسمی شما می‌دهد.

اگر در میان پیراهن‌های تابستانی‌تان جای رنگ یاسی خالی است شک نکنید که کمد‌لباس شما چیزی کم دارد. رنگ یاسی به قدر کفایت خنک است بنابراین می‌توانید سراغ یک مدل آستین بلند از این رنگ بروید و در عوض آستین‌های آن را هر اندازه که دوست‌داشتید تا کنید .با پیراهن یاسی‌تان به یک شلوار کتان به رنگ آبی درست همرنگ با شلوار پیشنهادی ما نیاز دارید. در این ترکیب فقط می‌توانید به پوشیدن کالج فکر کنید.  رنگ پیشنهادی ما هم طوسی است البته از نوع روشنش.

لباس های آقایان در تابستان

لباس های آقایان در تابستان

 متفاوت بپوشید

از ترکیب رنگ‌ها به خصوص رنگ‌های روشن نترسید؛ آن هم وقتی که خیال دارید ظاهری تابستانی و کاملا متفاوت  داشته باشید.

 ساختارشکن باشید

زرد و سرمه‌ای از آن ترکیب‌هایی است که رفتن سراغ آن به خصوص در فصل تابستان جواب می‌دهد مشروط بر آنکه کمی ساختار شکن باشید. برای یک ساختار‌شکنی ساده در ترکیب زرد و سرمه‌ای باید به یک کت کتان زرد فکر کنید. دقت کنید که کت شما باید زرد آن هم کاملا پر رنگ و لعاب باشد.

در مورد شلوار دو انتخاب پیش‌رو دارید یکی شلوار کتان سرمه‌ای که نباید راسته بودنش را فراموش نکنید و دیگری شلوار جین تیره که به تیره بودنش دقت کنید.

پیراهنی که انتخاب می‌کنید می‌تواند یک بلوز آستین بلند سفید باشد با راه‌های سرمه‌ای اگر تصمیم دارید رنگ کفش‌تان را ترکیبی از رنگ زرد و سفید انتخاب به بهترین را در نظر گرفته اید.

منبع: سایت بیتوته

نوشته شده توسط :فائزه سعیدی

One thought on “لباس های آقایان در تابستان

  1. Wiseman می‌گه:

    I simply want to say I&2#;178m newbie to blogs and seriously liked your web-site. Likely I’m planning to bookmark your blog post . You actually have very good articles. Cheers for sharing with us your blog site.

ارسال نظر

آدرس الکترونیکی شما نمایش داده نمی شود *

*